KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14597003
nr 1459 7003
Carl August Fahlgren
(1819-1905)
Oljemålning, Carl August Fahlgren (1819-1905), Signerad, daterad 1894, insjö. Olja på duk, 32x51cm, yttermått inklusive ram: 53x70cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:03:21
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)